FUN & EDUCATION w wersji BARDZO NA POWAŻNIE - FESTIWAL E(x)PLORY 2021 już za nami

Pierwszy w Połańcu, jedyny w województwie, 1 z 16 w Polsce, SZKOLNY FESTIWAL E(x)PLORY 2021 za nami :)
 
Rywalizacja była prawdziwym świętem edukacji, innowacji i wynalazczości.
 
Znakomitymi gośćmi wydarzenia byli m.in. znani sportowcy: Rafał Godzwon i Zbigniew Baran, którzy opowiadali o motywacji i osiąganiu celów.  My, z dumą i radością - pochwaliliśmy się SUKCESAMI naszych UCZNIÓW :) 
 
Miało być jeszcze lepiej - E(x)plory połączone z MIKOŁAJKOWYM DNIEM OTWARTYM dla uczniów szkół podstawowych z powiatu i nie tylko i Ich aktywny udział w wydarzeniu, ale COVID załatwił sprawę (a fuj, nie lubimy wirusów)!!!
 
Akredytację do kolejnego etapu wywalczyli:
Paweł Bednarski i Konrad Figiel oraz Patryk Łodkowski i Mikołaj Lech.
 
Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy swoją aktywnością przed i w trakcie wsparli to fantastyczne wydarzenie.
 
Szczególne podziękowania dla młodych naukowców - Wasze projekty i ich prezentacja przysporzyła jurorom wiele pracy (poziom był niezwykle wysoki i wyrównany).
 
ENEA, Grupa Azoty, ELPOLAB i UMiG Połaniec - dziękujemy za fantastyczne nagrody i wsparcie organizacyjne.
 
Do zobaczenia w trakcie kolejnych EDUspotkań :)
 
Dla takich chwil warto zajmować się EDUkacją ????
  
  
 
 
 
 
  
  
  
 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information