POLIBUS na POLITECHNICE a w nim,... MY :) ELEKTRONICY i ELEKTRYCY z III A, III AD i IVA

Wydział Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki (Laboratoria: Jakości Energii Elektrycznej - niewielu użytkowników zdaje sobie sprawę z tego, że jest energia dobrej i złej jakości :) Maszyn Elektrycznych, czyli przemysłowa klasyka) oraz pokaz cięcia laserem i programowanie robota przemysłowego (i tam nasz Norbert w głównej roli) i dużo sterowników PLC.
 
 
Bardzo miło było nam spotkać, absolwentów naszego ELEKTRONIKa - duma i radość z dobrze wykonanej pracy - Panowie studiują PRESTIŻOWE KIERUNKI TECHNICZNE i radzą sobie DOSKONALE :) 
 
  
 
Serdeczna podziękowania dla władz Politechniki Świętokrzyskiej za akcję POLIBUS i fantastyczny dzień z TECHNIKĄ w najlepszym wydaniu.
 
Chętne pozostałe (sugerowane III i IV) klasy mogą się zgłaszać na wyjazd:  https://tu.kielce.pl/start/wspolpraca/polibus/
 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information