Technikum w Połańcu - TWÓJ najlepszy wybór!

Technikum w Połańcu - to specjaliści w przekuwaniu umiejętności zdobytych na stażach w... światowe sukcesy, które stają się motorem napędowym dalszego rozwoju zawodowego. Na www.zspolaniec.pl znajdziesz szczegółowy opis zrealizowanych staży zawodowych, międzynarodowych i krajowych sukcesów oraz wszystkich osiągnięć naszych techników. Jeżeli chcesz podążać śladami naszych najlepszych absolwentów, chcesz zarabiać na swojej wiedzy, chcesz, abyś to Ty „przebierał" wśród ofert pracodawców - zdecyduj się na kształcenie zawodowe (zawodowcy mają po prostu LEPIEJ)! Medale światowych konkursów wynalazczości zdobyte w Bakgkoku, Taipei, Paryżu, Brukseli czy Bukareszcie, laury największego konkursu młodych naukowców E(x)plory i reprezentowanie Polski na konkursach światowych INFOMATRIX, zwycięstwa w Olimpiadzie Innowacji Technicznych – to wszystko osiągnęli uczniowie naszego TECHNIKUM. To wspólny sukces: „nadających z uczniami na jednych falach” nauczycieli - pasjonatów i pragnących sukcesu - uczniów. U nas SUKCES jest ... codziennością. Nie martw się, jeśli Twoje możliwości są troszkę mniejsze - oferujemy wsparcie prowadzące do zdania egzaminów zawodowych i matury. U nas każdy znajdzie swoje miejsce!  

Dzięki innowacji pedagogicznej „klasa naukowo - turystyczna" uczyliśmy się (i tak naprawdę... wyjątkowo dobrze bawiliśmy się) w wielu niezwykle fascynujących miejscach (niemalże cała Europa, Maroko, Izrael, Palestyna, Gibraltar czy Zjednoczone Emiraty Arabskie). Mamy jeszcze niezwykle dużo pomysłów na kolejne, niesamowite EDUKACYJNE WYPRAWY MARZEŃ. W poprzednim roku, tak bardzo spodobało się nam w Dubaju, że już planujemy naszą wizytę na EXPO 2020 w Emiratach. Która inna szkoła otwiera przed Tobą takie możliwości? To o czym inni marzą, u nas jest rzeczywistością od bardzo wielu lat. I na tyle nas to cieszy i napędza do dalszych działań, że oferta kolejnych podróży naukowych jest skierowana również dla Ciebie i Twoich rówieśników. Pamiętaj, wszystko to było możliwe... wyłącznie dla uczniów TECHNIKUM!

TECHNIKUM w Połańcu - Twój najlepszy wybór!  W wyniku reformy edukacji kształcenie zawodowe zmieniło się zupełnie (na LEPSZE!)

Każdy uczeń naszego technikum kończy naukę z uprawnieniami Stowarzyszenia Elektryków Polskich w zakresie eksploatacji urządzeń elektroenergetycznych - kategoria E (pracodawcy docenią to od razu). Odbędziesz praktykę u wiodących pracodawców lub podniesiesz swoje umiejętności w trakcie zagranicznego stażu. W trakcie nauki będziesz wykorzystywał najnowocześniejszy sprzęt pomiarowy i laboratoryjny – otworzyliśmy super nowoczesną pracownię ENEA (pomiary elektryczne i elektroniczne). Dzięki wsparciu  wielu firm (SATEL, DIPOL, BURY, ...) nasze pozostałe laboratoria są wyposażone na najwyższym, profesjonalnym poziomie.  W naszym TECHNIKUM zostaniesz przygotowany  do założenia własnej działalności (gdy tylko zechcesz pracować na własny rachunek).

I najważniejsze: TECHNIKUM = ZAWÓD + MATURA

I jeszcze ciekawostka: tylko najlepsi w Polsce nauczyciele w danych dziedzinach, zostali zaproszeni przez Ministerstwo Edukacji do prac nad nowymi podstawami programowymi w poszczególnych zawodach. Nasi nauczyciele są współautorami reformy edukacji zawodowej w zakresie elektroniki i elektryczności. Nasi nauczyciele są egzaminatorami CKE w swoich specjalnościach. Nasi nauczyciele dwukrotnie byli najlepsi wśród zawodowców w Ogólnopolskim Konkursie Nauczyciel Roku. Nasz nauczyciel jest jednym z trzech Polaków, finalistów „edukacyjnego nobla” Global Teacher Prize i Ambasaborem Varkey Foundation. Nasi nauczyciele szkolą innych i są dla wielu innych inspiracją i wzorcem. Fakty mówią za siebie!

Zachęcamy do zapoznania się z sukcesami naszych uczniów: https://zspolaniec.slaskdatacenter.pl/index.php/sukcesy-uczniow-i-szkoly/946-sukcesy-naszych-technikow

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information