Drogi Kandydacie!

Nasza Szkoła - Twoja decyzja - Twój dobry wybór


Przedstawiamy ofertę edukacyjną na rok szkolny 2024/2025, przygotowaną specjalnie dla Ciebie. Jeśli szukasz szkoły, która zapewni realizację Twoich pasji i zainteresowań, a przy tym znakomicie przygotuje Cię do egzaminów maturalnych i zawodowych – dobrze trafiłeś!

Zdecyduj dobrze – przed Tobą całe życie ! Przeanalizuj wybór Twojej nowej szkoły. Prawdopodobnie to, jakiego wyboru dokonasz, zdecyduje o Twoim przyszłym sposobie zarabiania pieniędzy i pomyśle na dorosłe życie. Wybierz... dobrą szkołę! Sprawdź, co oferuje Twoja nowa szkoła, i dopiero wówczas podejmij decyzję. Już wkrótce – ciesz się z wyboru, naucz się wykorzystywać szansę, jaką jest Twoja edukacja. Ucz się, podróżuj, wygrywaj konkursy i olimpiady, a później pracuj i zarabiaj (jak najwięcej).

Zachęcamy do zapoznania się z niezbędnikiem absolwenta szkoły podstawowej!

Jeżeli planujesz zdobyć wykształcenie na najwyższym poziomie, możesz:

- wybrać nasze Technikum, wówczas nauka w trakcie studiów to prawdziwa przyjemność - przygotujemy Cię dobrze, wykorzystując nasze laboratoria z przedmiotów zawodowych; 
- wybrać nasze Liceum z klasami o rozszerzeniach dostosowanych do Twoich potrzeb. To w przyszłości powoli na realizację marzeń związanych ze studiami lub pracą;
- wybrać naszą Branżową Szkołę I stopnia, w której znakomicie przygotujesz się do pracy w wymarzonym zawodzie.

Co nas wyróżnia?

- odkrywamy talenty, rozwijamy pasje naszych uczniów oraz wspieramy wszystkich mających jakiekolwiek trudności,

- dostosowujemy programy nauczania oraz pracujemy zróżnicowanymi metodami, dając każdemu szansę realizacji potrzeb edukacyjnych stosownie do jego możliwości.

 

 FUN & EDUCATION – to motto naszej pracy z uczniami

 

 Jesteśmy dumni z:

- sukcesów uczniów,

- supernowoczesnych pracowni przedmiotów zawodowych (ENEA – pomiary elektryczne i elektroniczne,  DIPOL – TV SAT i monitoring, SATEL – inteligentne systemy alarmowe, OZE – systemy energetyki odnawialnej),

- bazy dydaktycznej na najwyższym poziomie: laboratoria, baza sportowa, pracownie przedmiotowe matematyki, języków obcych, języka polskiego, biologii, chemii, fizyki, geografii,

- realizowanych projektów: ERASMUS+, POWER, Akademia CISCO, ROBOLAB, SEP, ...

- aktywnej współpracy z najlepszymi pracodawcami (ENEA, APP Automatyka, BURY, SATEL,...),

- świetnej zdawalności matury, nasze liceum osiąga najlepsze wyniki w powiecie staszowskim, zawsze jesteśmy na podium!,

- zdawanych z sukcesem egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe (lepiej uczyć się i zdać niezwykle wymagający egzamin w trudnym zawodzie i ... mieć pracę, niż zaliczyć łatwy egzamin w innym zawodzie  i ... być petentem biur pośrednictwa pracy),

- klas „połówkowych”, czyli elektronik z elektrykiem i energetyk z OZE (dzięki temu wszystkie przedmioty zawodowe i pracownie realizowane są w małych grupach!),


- profesjonalnej kadry, z której zdecydowana większość uzyskała stopień nauczyciela dyplomowanego oraz posiada certyfikat egzaminatora CKE (egzaminu maturalnego i zawodowego).

Zajrzyj do nas osobiście przed podjęciem decyzji - pomożemy Ci dokonać dobrego wyboru.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information