Wigilia samorządowa 2021

Wigilia samorządowa to świetny moment na to, aby wszyscy poczuli magię świąt, posłuchali wspólnie kolęd i porozmawiali ze sobą w przyjaznej atmosferze. W naszej szkole taka wigilia miała miejsce 17 grudnia, kiedy uczniowie byli już po lekcjach. 
 
Z tej okazji Jakub Czekaj zorganizował niespodziankę, zaprosił do szkoły zespół "Margines Ładu" który zagrał i zaśpiewał dla nas kolędy. Było to bardzo miłe i dodało świątecznego klimatu temu spotkaniu.
 
Podczas Wigilii Samorząd Uczniowski wraz z opiekunami i dyrekcją złożyli sobie serdeczne życzenia z okazji Bożego Narodzenia i Nowego roku. Na stołach zgodnie z tradycją znalazł się opłatek i sianko. Mogliśmy zauważyć również na nim inne pyszne potrawy wigilijne takie jak pierogi czy barszcz czerwony. 
 
 
Całe spotkanie odbyło się w miłej i przyjaznej atmosferze. Wigilia niosła za sobą pozytywny świąteczny nastrój. Uśmiech nie schodził nam z twarzy, gdy czuliśmy zbliżający się czas świąt.

Oliwia Wróbel 
Wiktoria Witkowska 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information