ŁAMACZE SZYFRÓW

W związku ze zbliżającą się 90 rocznicą złamania przez polskich matematyków Enigmy stowarzyszenie VIATOR organizuje kolejną edycję ogólnopolskiego internetowego konkursu dla młodzieży szkolnej poświęconego polskim kryptologom.
Serdecznie zapraszamy uczniów i nauczycieli do udziału w wyjątkowym konkursie. ŁAMACZE SZYFRÓW to bezpłatna, ogólnopolska gra kryptologiczna, w której każdy może wcielić się w rolę agenta kryptowywiadu, a przy tym poznać historię, świetnie się bawić i wygrać nagrody rzeczowe. Zespoły szkolne walczą również o nagrodę dla szkoły.
W skrócie:

- rejestracja zespołów oraz poziom INTRO już teraz na www.lamaczeszyfrow.pl,
- poziom ADEPT dostępny od 7 grudnia 2022 r.,
- decydująca rozgrywka on-line 28 grudnia o godzinie 19:32,

Zapraszamy do udziału - nauczyciele matematyki

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information