Pogrzeb ś.p. Krystyny Kuleszy

Z ogromnym żalem informujemy, że zmarła wieloletnia nauczycielka Zespołu Szkół w Połańcu, nasza serdeczna Koleżanka - Krystyna Kulesza.

Ostatnie pożegnanie Zmarłej odbędzie się w kościele parafialnym MBWW w Połańcu w sobotę, 25 lutego 2023 r., o godz  13:00. Mszę pogrzebową poprzedzi nabożeństwo różańcowe w kaplicy cmentarnej, które odbędzie się o godzinie 12:00 (na "nowym" cmentarzu  w Połańcu).

Rodzinie i bliskim Zmarłej składamy kondolencje.

Dyrekcja i pracownicy ZS w Połańcu

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information