Mamy Mistrzów Województwa - sukces naszych siatkarek i siatkarzy plażowych

22 września 2023 r. na boiskach przy Szkole Podstawowej w Połańcu odbył się Finał Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w siatkówce plażowej szkół ponadpodstawowych. Naszą szkołę reprezentowały drużyny dziewcząt i chłopców.

 

Dobrze rokująca na przyszłość drużyna dziewcząt, składająca się z uczennic pierwszych klas, po zaciętych meczach zajęła 5. miejsce w turnieju. Zdecydowanie lepiej zaprezentowali się chłopcy. Nasi zawodnicy po zwycięstwach z reprezentacjami ZSE Staszów, ZSTiO Sandomierz oraz po pokonaniu - w finale imprezy - VI LO Kielce zajęli I miejsce.

Naszą szkołę reprezentowali:

Dziewczęta - Wiktoria Sroka (I"ac"LO), Magdalena Kubala (I"b"LO), Kamila Zalińska (I"b"LO);

Chłopcy - Kacper Maćkowski (II"a"T), Mateusz Pacyga (III"a"TE), Igor Mikuśkiewicz (I"a"TE).

                                                      

                                                                      Opiekun drużyny:

Krzysztof Kazberuk

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information