Nasi stypendyści uhonorowani

26 października w budynku Świętokrzyskiego Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów i stypendystom ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania. Wzięły w niej udział dwie uczennice naszej szkoły - Justyna Krokosz (IV AB LO) oraz Anita Wrona (V C T) - które za znakomite wyniki w nauce otrzymały stypendia Prezesa Rady Ministrów.

 

Wyróżnieni zostali również uczniowie klasy V A T, Paweł Bednarski Mikołaj Smoliński, którzy otrzymali stypendia Ministra Edukacji Narodowej i Nauki za wybitne osiągnięcia naukowe. Chłopcy nie mogli jednak uczestniczyć w uroczystości, gdyż aktualnie przebywają na wyjeździe naukowym w Chorwacji. 

Wyróżnionym uczniom gratulujemy sukcesów i życzymy kolejnych wyjątkowych osiągnięć. Jesteśmy z Was bardzo dumni. 

Dyrekcja ZS w Połańcu

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information