Szkolna zumba

W piątek (27.10.2023 r.) w naszej szkole odbyła się sportowa dyskoteka połączona z sesją intensywnej zumby. Wydarzenie wpisane zostało w działania szkoły związane ze Światowym Dniem Walki z Otyłością. Uczniowie i uczennice naszej placówki mieli możliwość wzięcia udziału w wydarzeniu dzięki staraniom Młodzieżowej Rady Miejskiej w Połańcu. Członkowie rady, a przy tym nasi uczniowie :), uzyskali niezbędne środki do zapewnienia właściwej oprawy imprezy.

Na dyskotece młodzież i wszelkie zainteresowane osoby mieli możliwość stawienia czoła wymagającej choreografii pod okiem kwalifikowanej instruktorki tańca i zumby. Energiczna oprawa muzyczna zapewniona została przez profesjonalną DJ’kę. Po intensywnych ćwiczeniach fizycznych przyszedł czas na belgijkę i swobodne tańce. 

Wydarzenie połączyło przyjemne z pożytecznym. Udowodnione zostało, że zdrowy tryb życia potrafi przynieść wiele radości… w tym zwolnienie z lekcji ;).

Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w wydarzeniu i zachęcamy do wnoszenia inspiracji do działań, zarówno w Samorządzie Uczniowskim jak i Młodzieżowej Radzie Miejskiej. 

Sfinansowano/Współfinansowano ze środków Narodowego Instytutu Wolności w ramach #funduszmlodziezowy Komitetu do spraw Pożytku Publicznego.

Przemysław Bednarski

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information