Dumni ze zwycięstwa ELEKTRONICY w Poznaniu = podsumowanie ENEA "Moc na start"

Laureatami Ogólnopolskiego Konkursu ENEA: "MOC NA START" 2023

zostali Kamil Chłodnicki i Olaf Szymczak za pracę "Wodorowy jednoślad na wakacyjną wyprawę"

 Uroczyste podsumowanie konkursu odbyło się  13.12.2023 r na ENEA Stadionie w Poznaniu.

Nasi uczniowie odebrali nagrody wraz z czekami na 3000 PLN każdy: stypendium ENEA z przeznaczeniem dla dalszego własnego rozwoju. Po części oficjalnej spotkania laureaci zwiedzili poznański ENEA Stadion. 

Warto było jechać ponad 500 km w jedną stronę, ponieważ prestiżowa uroczystość rangi ogólnopolskiej zawsze powoduje szybsze bicie serca i wyzwala pozytywne emocje, których nie zapomina się do końca życia.

Oby nasi uczniowie, jak najczęściej mieli okazję przeżywać tak wiele, tak pozytywnych emocji w chwilach swojego sukcesu! 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information