Trzecie miejsce naszych zawodniczek w Mistrzostwach Województwa Świętokrzyskiego w Unihokeju

13 grudnia 2023r. w Zespole Szkół w Połańcu odbyły się Wojewódzkie Zawody w Unihokeja Dziewcząt. Do rozgrywek zgłosiło się pięć drużyn: LO Staszów, ZSE Staszów, LO Klimontów, ZSCKR Sandomierz i ZS Połaniec. Po bardzo zaciętej i wyrównanej walce dziewczęta z naszej szkoły zajęły III miejsce.

Zespół Szkół reprezentowały: Wiktoria Sroka (IaLO), Natalia Słyk (IdT), Karolina Smakowska (IdT), Julia Kaczmarska (IcT), Julia Bartczak (IbLO), Milena Górnicz (IIbdT), Alicja Jędryka (IIbdT) i Martyna Mądra (IIIaLO).

Opiekunka drużyny: Urszula Górska

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information