Znamy najlepszych tenisistów stołowych Zespołu Szkół w Połańcu

W czwartek 08.02.2024 r. w naszej szkole odbył się turniej, który wyłonił mistrza i mistrzynię celuloidowej piłeczki. Do rywalizacji zgłosiło się 16 chłopców i 6 dziewcząt.

Dziewczęta rywalizowały między sobą grając systemem „każda z każdą”. Najlepszą zawodniczką okazała się Gabrysia Mich z kl. IIDT, która pokonała swoje koleżanki Magdę Jońcę z kl. IIIACL, Martynę Mądrą z IIIACL i Victorię Nowak z IIBCL.

Turniej chłopców rozegrano systemem „brazylijskim” i jego zwycięzcą został Oskar Sojka IIIAT, drugie miejsce obronił Jakub Kaczmarski VADT,  trzeci był Kacper Rokita VBCT, a na czwartej pozycji uplasował się reprezentant klasy IICT – Klaudiusz Godlewski.

Jakub Kaczmarski i Kacper Rokita już po raz ostatni wzięli udział w turnieju, ponieważ kończą szkołę. Dziękujemy im nie tylko za udział w zawodach szkolnych, ale także za godne reprezentowanie szkoły w tenisie stołowym. Kacprze, Jakubie - Wasz udział w zawodach przysporzył nam wielu pięknych wrażeń sportowych. Życzymy dalszych sukcesów i trzymamy za Was kciuki.

Nauczyciele wychowania fizycznego

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information