Tomasz Stępień na drugim miejscu w finale wojewódzkim X Olimpiady Solidarności

5 czerwca 2024 r. przeprowadzony został II etap X Olimpiady Solidarności. Dwie dekady historii. Uczniem, który reprezentował naszą szkołę podczas etapu wojewódzkiego, był Tomasz Stępień. Młodzież przez godzinę zmagała się z 30 zadaniami zamkniętymi dotyczącymi historii Polski z lat 70-90. Miło nam poinformować, że w gronie zwycięzców znalazł się Tomasz, zajmując II miejsce. Wraz z dwoma innymi uczniami awansował do etapu ogólnopolskiego, który zostanie przeprowadzony jesienią w Gdańsku. Stawka jest wysoka. Nagrodami dla laureatów X edycji Konkursu są: indeksy na  czołowe uczelnie wyższe, stypendia naukowe oraz nagrody rzeczowe. Gratulujemy Tomkowi dotychczasowego sukcesu i trzymamy kciuki za wysokie miejsce w kolejnym etapie.

Iwona Czosnek

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information