Wspierająca Szkoła

Szanowni Państwo,

nasza szkoła przystąpiła do pierwszego w Polsce kompleksowego programu dotyczącego zapobiegania zachowaniom samobójczym wśród dzieci i młodzieży WSPIERAJĄCA SZKOŁA.

WSPIERAJĄCA SZKOŁA to program skierowany do szkół podstawowych i ponadpodstawowych. W jego ramach nauczyciele, pedagodzy, rodzice oraz uczniowie budują stosowną wiedzę i umiejętności, otrzymują odpowiednie narzędzia tak, by dbać o dobrostan psychiczny dzieci i młodzieży.

W trosce o naszych uczniów, a Państwa dzieci, zachęcamy serdecznie do udziału w webinariach dla rodziców  – Jak rozpoznać kryzys emocjonalny u nastolatka i jak reagować?

To Państwo wybieracie dogodny dla siebie termin.

11.06.2024 -w godz. 18:00-19:30

https://zwjr.clickmeeting.com/11-06-2024-spotkanie-dla-rodzicow-jak-rozpoznac-kryzys-emocjonalny-u-nastolatka-i-jak-zareagowac

17.06.2024- w godz. 18:00-19:30

https://zwjr.clickmeeting.com/17-06-2024-spotkanie-dla-rodzicow-jak-rozpoznac-kryzys-emocjonalny-u-nastolatka-i-jak-zareagowac

Dodatkowo zamieszczamy link do strony WSPIERAJĄCA SZKOŁA, gdzie poprzez zakładkę „Konsultacje” możecie Państwo logować się na konsultacje z suicydologiem. W ramach programu przewidziane są bezpłatne konsultacje online dla rodziców, dające możliwość odbycia indywidualnych spotkań ze specjalistą-suicydologiem, podczas których każda zgłaszająca się na nie osoba dorosła ma okazję omówić sytuację i trudności emocjonalne doświadczane przez nastolatka. Główny obszar konsultacji obejmuje zachowania ryzykowne, autoagresywne oraz samobójcze. Ich atutem, oprócz wsparcia specjalistycznego, jest krótki czas oczekiwania na nie.

https://wspierajacaszkola.pl/?fbclid=IwAR0N9D63qciTcmpZfAJWDY81jS0cG59W8kZ19MxIacgCT2Ye30DR3vF0LP0

Serdecznie zachęcamy do udziału! Dobro dzieci jest dla nas najważniejsze!

Katarzyna Połetek, Małgorzata Walczyk-Konat, Barbara Zaczek

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information