Trzyletnia branżowa szkoła I-szego stopnia

 

 

Oferta kształcenia na rok 2023/2024 w Branżowej Szkole I-go stopnia 

Chcesz zdobyć konkretny zawód, znaleźć pracę i uzyskać niezależność? Wybierz SZKOŁĘ BRANŻOWĄ I-go stopnia, czyli dawną Zasadniczą Szkołę Zawodową. W klasie o profilu wielozawodowym połączysz wiedzę teoretyczną z praktyczną nauką zawodu, a podczas praktyk nawiążesz kontakt z przyszłym pracodawcą, co zwiększy Twoje szanse na zatrudnienie. W szkole w przyjaznej atmosferze będziesz uczył się przedmiotów ogólnokształcących, a specyfikę swojego zawodu poznasz u wybranego przez siebie pracodawcy. Pamiętaj,  pracodawcy poszukują wykwalifikowanej kadry!

 

 Klasy: 1A  (wielozawodowa) - Branżowa Szkoła I-go stopnia kształcąca w cyklu 3-letnim

Język obcy:

    - język angielski (od podstaw/kontynuacja),

Przedmioty punktowane:

    - język polski,
    - matematyka,
    - język obcy nowożytny,
    - informatyka.

Branżowa Szkoła I-go stopnia będzie kształciła między innymi w zawodach (w nawiasie podany symbol cyfrowy zawodu, podstawa programowa dla wybranego zawodu dostępna po kliknięciu):

    - elektromechanik (741201)

    - elektryk (741103)

    - murarz-tynkarz (711204)

    - fryzjer (514101)

    - piekarz (751204)

    - wędliniarz (751107)

    - stolarz (752205)

    - blacharz samochodowy (721306)

    - mechanik pojazdów samochodowych (723103)

Szkoła oferuje możliwość kształcenia w innych zawodach, nie ujętych w powyższej ofercie - opis zawodów dostępny po kliknięciu.

Uczeń wybierający ten typ szkoły powinien posiadać zaświadczenie o możliwości odbywania praktycznej nauki zawodu w wybranym zawodzie. W przypadku braku zaświadczenia uczeń może zgłosić się do sekretariatu Zespołu Szkół w celu ustalenia szczegółów odbywania praktyki.


Absolwenci Branżowej Szkoły I stopnia mogą podjąć pracę albo kontynuować naukę w Branżowej Szkole II-go stopnia.

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information