Szachowy talent z naszej szkoły znów wśród najlepszych

Z satysfakcją informujemy o kolejnym sukcesie naszego ucznia. Szymon Switek z klasy II ABD Technikum zajął 3. miejsce w III Turnieju Szachowym „OLEŚNICA RODZINNIE”, który zgromadził wielu doświadczonych i wysoko notowanych zawodników.

W zawodach uczestniczyło 46 szachistów, a rywalizacja toczyła się na dystansie 11 rund. Szymon przez cały turniej prezentował bardzo wysoki poziom gry, pokonując wielu zawodników legitymujących się wyższym rankingiem. Ostatecznie uplasował się na znakomitym trzecim miejscu, potwierdzając swoje duże umiejętności oraz systematyczny rozwój sportowej pasji.

To kolejny sukces młodego szachisty. Warto przypomnieć, że Szymon jest tegorocznym mistrzem powiatu staszowskiego w szachach. Od dwóch lat rozwija swoje zainteresowania podczas szkolnego kółka szachowego działającego w Zespole Szkół w Połańcu nieprzerwanie od ponad dekady.

Osiągnięcie Szymona jest dowodem na to, że konsekwentna praca, wytrwałość i pasja mogą prowadzić do imponujących rezultatów oraz pozwalają skutecznie rywalizować z najlepszymi.

Serdecznie gratulujemy Szymonowi wspaniałego wyniku i życzymy mu kolejnych sukcesów przy szachownicy!

Marek Pedyński
opiekun kółka szachowego
Zespołu Szkół w Połańcu

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information