Wakacyjne kursy w Akademii j. C/C++

Miło mi poinformować, że od dnia 24 VI nasza szkoła uczestniczy formalnie w programie Akademii Języka C++.W praktyce oznacza to możliwość uczestnictwa w kursach on line najpopularniejszych języków programowania: C i C++ kończących się egzaminem na certyfikat. Udział w kursach wziąć może każdy (uczeń szkoły, nauczyciele, absolwenci itd). Na platformie internetowej jest dostęp do materiałów w j.angielskim i możliwość zdawania egzaminów cząstkowych podobnie jak w Akademii Cisco. Po zdaniu egzaminu końcowego uczestnik kursu może zdawać egzamin w ośrodku certyfikacyjnym Pearson Vue. Egzamin na certyfikat jest płatny, ale obecność w Akademii daje uczestnikowi prawo do nawet 70% zniżki. Chętnych do wzięcia udziału w kursie wakacyjnym  proszę o kontakt  na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. lub w pracowni komputerowej 65.

http://www.cppinstitute.org

Teresa Switek

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information