Mariusz Zyngier, nauczyciel Zespołu Szkół w Połańcu, w finale Światowej Nagrody Nauczycielskiej – Global Teacher Prize

Z radością i dumą informujemy, że nauczyciel Zespołu Szkół w Połańcu, Pan mgr inż. Mariusz Zyngier został nominowany do Światowej Nagrody Nauczycielskiej – Global Teacher Prize. To cenne osiągnięcie, gdyż połaniecki profesor oświaty znalazł się w finałowej pięćdziesiątce, a wybierano spośród 20 tysięcy zgłoszeń z całego świata. To drugi Polak w historii nominowany do tej prestiżowej nagrody i oczywiście jedyny z naszego kraju w tegorocznej edycji. Ze swej strony pragniemy serdecznie pogratulować i życzyć sukcesu w finale. Jesteśmy prawdziwie dumni!

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information