Konsultacje e-learningowe

Projekt Edukacja Zawodowa w Praktyce wchodzi w następną fazę realizacji. Nauczyciele z Technikum w Połańcu uczestniczyli w zajęciach e-learningowych, dotyczących sposobu wykonywania zadań i przeprowadzania lekcji w projekcie.

 

W ramach szkolenia odbyły się następujące zajęcia:

- 11.12.2013 r. : Pierwsze konsultacje: "Wykorzystywanie platformy e-learningowej w projekcie edukacyjnym - 2 godz.

- 13.12.2013 r. : Drugie konsultacje "Tworzenie projektu edukacyjnego" - 2 godz.

- 7.01.2014 r. : Trzecie konsultacje "Tworzenie projektu edukacyjnego" - 2 godz.

- 14.01.2014 r. : Czwarte konsultacje "Wykorzystanie platformy e-learningowej w projekcie edukacyjnym" - 2 godz.

 W szkoleniach udział wzięli: Beata Zyngier, Mariusz Zyngier, Janusz Machowski, Grzegorz Wójcikowski.

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information