ABC projektu edukacyjnego

W Centrum Edukacyjnym w Wólce Milanowskiej, 26.11.2013 r. odbyło się spotkanie informacyjno-organizacyjne w ramach warsztatu „ABC projektu edukacyjnego w szkole zawodowej z wykorzystaniem platformy e-learningowej”. W warsztatach brali udział Janusz Machowski i Grzegorz Wójcikowski.

 

Warsztaty były bardzo ciekawe a zdobyte umiejętności zostaną wykorzystane podczas realizacji projektu Edukacja Zawodowa w Praktyce - Mój zawód - zawodem kluczowym dla regionu.

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information