Energetyczna przyszłość - Staż dla uczniów Technikum w Połańcu

Pozdrawiamy wszystkich ze Słonecznej Portugalii. Od 10.05.2022r. czyli od poniedziałku grupa techników z Zespołu Szkół w Połańcu (technik energetyk, technik elektronik i technik urządzeń i systemów energetyki odnawialne) odbywa staże zawodowe w firmach portugalskich. Grupę projektową tworzy w tym roku 30 uczestników.

 

W kwietniu sześcioosobowa grupa nauczycieli przedmiotów zawodowych z naszej szkoły odbyła szkolenie w Portugalii z zakresu nowych technologii stosowanych w energetyce, elektronice i odnawialnych źródłach energii. Teraz MY TECHNICY ZESPOŁU SZKÓŁ zdobywamy tu doświadczenie zawodowe ale również rozwijamy swoje kompetencje językowe, osobiste i społeczne to bardzo ważne gdyż dzięki temu dużo łatwiej będzie nam poruszać się po międzynarodowym rynku pracy w branży energetyki OZE i elektroniki. Portugalia powitała nas słońcem co widać na załączonych zdjęciach. Pierwszy dzień po przylocie i krótki spacer ulicami Povoa de Varzim i powitanie z Oceanem.

 

 

 

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information