Wybory przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

 

4 listopada odbyły się, po raz pierwszy w historii naszej szkoły, pierwsze demokratyczne wybory przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Tego dnia wszyscy uczniowie mieli możliwość oddania głosu na jednego z kandydatów (Marcin Kasperek, Aleksandra Sojda, Małgorzata Dziuba, Kamil Szaniawski).

Komisja wyborcza ustaliła, że frekwencja wyniosła 67%. Nieważnych było 16 głosów. Najwięcej głosów (31%) uzyskała Małgorzata Dziuba z klasy I AB liceum, obejmując tym samym funkcję przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego. Zastępcą przewodniczącej została Aleksandra Sojda z klasy II B liceum, zdobywając 28% głosów. Nowym skarbnikiem i sekretarzem Samorządu zostali Kamil Szaniawski (19% głosów) oraz Marcin Kasperek (15% głosów).

Serdecznie gratulujemy!

                                                                                                                                                                   Samorząd Uczniowski ZS w Połańcu

Więcej zdjęć znajdziecie na naszym fanpage'u

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information