Uroczystość wręczenia nagród OIT 2010

 

Uroczystość wręczenie nagród odbyła się 08.06. w Domu Technika w Warszawie w obecności przedstawicieli Ministerstwa Edukacji, Naczelnej Organizacji Technicznej i Polskiego Związku Stowarzyszeń Wynalazców i Racjonalizatorów.

Damian Zyngier odebrał puchar i nagrody rzeczowe oraz dyplom za zdobycie I miejsca w Polsce za najlepszą w Polsce pracę w kategorii pomoc dydaktyczna.
Pozostali (Tomasz Zwierz, Jakub Szczygieł, Szymon Kaniszewski, Adrian Szeliga) otrzymali dyplomy finalistów i zaświadczenia zwalniające ich z części teoretycznej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe z wynikiem 100% oraz będące przepustką na studia na bardzo wielu kierunkach technicznych w polskich uczelniach.
Takiego sukcesu nie osiągnęli nigdy uczniowie z innej szkoły powiatu staszowskiego.

Dzięki tym wynikom liczymy, ze Zespół Szkól W Połańcu w przyszłym roku znów będzie najlepszą szkołą powiatu staszowskiego - tak jak to było ostatnie dwa lata z rzędu.

Promotorami prac byli: Tomasz Baron (Damian Zyngier),  Beata Zyngier (Tomasz Zwierz i Jakub Szczygieł) i Mariusz Zyngier (Szymon Kaniszewski i Adrian Seliga). Promotorzy zostali wyróżnieni dyplomami za rozwój innowacyjnych zainteresowań uczniów.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information