Siatkarze Zespołu Szkół w Połańcu Najlepsi w Województwie Świętokrzyskim

Z radością informujemy, że reprezentacja Zespołu Szkół w Połańcu zajęła I miejsce podczas Mistrzostw Województwa Zrzeszenia LZS młodzieży szkolnej szkół ponadgimnazjalnych w piłce siatkowej chłopców, które odbyły się 28.10.2014 w Staszowie. Sukces jest tym cenniejszy, że nasi sportowcy okazali się zdecydowanie najlepsi spośród dziewięciu drużyn z całego województwa, które wzięły udział w turnieju finałowym.
W fazie grupowej rozgrywek pokonaliśmy I LO Włoszczowa oraz Zespół Szkół ze Staszowa – w obu przypadkach mecze kończyły się wynikiem 2:0 dla naszej drużyny. W półfinale  imprezy okazaliśmy się za mocni dla drużyny z I LO z Buska Zdroju, zwyciężając 2:0. W meczu o pierwsze miejsce nasza reprezentacja bezapelacyjnie wygrała z ZS nr 2 z Włoszczowy, także uzyskując wynik 2:0.


Połanieccy siatkarze, nie tracąc choćby jednego seta w całym turnieju, udowodnili, że byli zdecydowanie najlepszą drużyną w rozgrywkach i w pełni zasłużyli na zaszczytny tytuł Mistrza Województwa.
 
Reprezentacja naszej szkoły grała w następującym składzie :

Kępiński Mariusz III a LO
Garboś Jakub III a LO
Kalina Konrad III a LO
Jaguś Michał II a LO
Kowalski Jakub II a LO
Kwiatkowski Jakub II b T
Guzik Kamil I b LO
Filipowicz Wojciech I a LO
Leżoń Kamil I a LO
Kwiatkowski Mikołaj I c T 

Opiekun drużyny : Krzysztof Kazberuk

Galeria


 

siatkarze_woj_00
siatkarze_woj_00 siatkarze_woj_00

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information