2 x złoto dla Połańca

IPITEX 2018 - Światowy Konkurs Wynalzaczości Bangkok - złoty medal dla Technikum Elektronicznego w Połańcu!!! Brawo Maciek Kowalski :)
A dla Połańca w sumie 2 złota - Krystian Zysk i Krzysiek Wójcik z Gimnazjum również GOLD MEDAL :)
Ja z Maćkiem cieszymy się z tego teraz na lotnisku w Qatar Doha, czekając na lot do Polski (trzeba wrócić do rzeczywistości i do ... pracy a Maciek na bal 100 dni do matury :) Nagrodę odebrali za nasi młodsi koledzy :)

Z wyrazami szacunku
Mariusz Zyngier

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information