TALENTY, to,... MY :) BRAWA dla NASZYCH STYPENDYSTÓW! SUPER TECHNICY z IVAD!

Stypendium Talenty Świętokrzyskie 2022 otrzymali nasi ELEKTRONICY:
 
Bartłomiej Czosnek i Jakub Kosowicz - uczniowie klasy IVAD 
 
Samorząd Województwa Świętokrzyskiego nagrodził wybitnie uzdolnionych uczniów i studentów z regionu,
przyznając stypendia “Talenty Świętokrzyskie”.
 
W Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach dyplomy i gratulacje z rąk przewodniczącego Sejmiku Województwa Andrzeja Prusia, marszałka Andrzeja Bętkowskiego odebrało 20 stypendystów (uczniów wszystkich szczebli i studentów)  

Wśród nagrodzonych i wyróżnionych osób znaleźli się:  laureaci ogólnopolskich olimpiad przedmiotowych, uczniowie i studenci mający wybitne osiągnięcia naukowe (wynalazki i innowacje), laureaci ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów, turniejów i zawodów.

 – Talenty Świętokrzyskie to różnorodne uzdolnienia, różne osobowości, ale taka sama pasja i pracowitość – podkreślał marszałek województwa Andrzej Bętkowski. – Wyróżniliśmy uzdolnionych tancerzy, naukowców, lingwistów, doceniliśmy  innowacyjne pomysły i zapał do wiedzy, osoby startujące w konkursach i sięgające po laury na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej, godnie reprezentując województwo świętokrzyskie.

– Talenty Świętokrzyskie to mocno elitarne grono – przekonywał przewodniczący Sejmiku Andrzej Pruś. – Trzeba solidnie zapracować na ten tytuł, to wynik ciężkiej pracy, codziennego wysiłku. 

Zdjęcie: Urząd Marszałkowski Województwa Świętokrzyskiego

 

 

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information