Nasi ELEKTRONICY w WIELKIM FINALE ŚLĄSKIEGO FESTIWALU NAUKI 2022 :)

FUN & EDUCATION  to jest to, co nas nakręca do realizacji różnych innowacyjnych projektów.

W nich liczy się nie tylko wiedza (ją trzeba,... posiadać na max. poziomie - nie z jednego, ale z kilku przedmiotów zawodowych) oraz należy dołożyć: ponadprzeciętne umiejętności praktyczne, sposób prezentacji i błyskotliwość w odpowiedziach na pytania jurorów, a przy tym musisz mieć,... troszkę szczęścia.

Śląski Festiwal Nauki to jedno z największych wydarzeń popularnonaukowych w Europie - pięć dotychczasowych edycji zobaczyło z bliska 185 tysięcy osób!

Nasi ELEKTRONICY zakwalifikowali się do FINAŁU konkursu OFF SCIENE 2022:

 Paweł Bednarski, Bartłomiej Czosnek, Konrad Figiel, Kamil Kaczor, Jakub Kosowicz, Mikołaj Lech 

TRZYMAMY KCIUKI ZA PODIUM, ale i tak FINAŁ to już WASZ WIELKI SUKCES!

 Co roku na program festiwalu składają się setki różnorodnych aktywności o charakterze popularyzującym naukę i sztukę: wykłady, warsztaty, stanowiska pokazowe, wystawy, koncerty, spotkania z gośćmi specjalnymi i inne inicjatywy.

Przestrzeń festiwalowa podzielona jest na sześć stref poświęconych przyrodzie, technice, naukom humanistyczno-społecznym, naukom ścisłym, medycynie i zdrowiu oraz sztuce, a także strefy specjalne.

W tym roku -  szósta edycja Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE odbędzie się od 3 do 5 grudnia 

w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. 

Będzie ona jednym z najważniejszych wydarzeń w ramach przygotowań stolicy województwa śląskiego do pełnienia funkcji Europejskiego Miasta Nauki w roku 2024 - ten prestiżowy tytuł przyznało Katowicom Stowarzyszenie EuroScience.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information