Dobra SZKOŁA = NAJLEPSI NAUCZYCIELE!!! Kto może zostać „Zawodowcem Roku 2022”?

Celem ogólnopolskiego konkursu MINISTERSTWA EDUKACJI i NAUKI jest nagrodzenie najlepszych nauczycieli kształcenia zawodowego, którzy z pasją i zaangażowaniem edukują kadrę kompetentnych pracowników.

ZAWODOWIEC ROKU 2022:  cechuje się zaangażowaniem i pasją w pracy; wspiera zainteresowania zawodowe uczniów; cieszy się autorytetem w środowisku;  posiada wybitne osiągnięcia dydaktyczne i wychowawcze; działa na rzecz promocji kształcenia zawodowego; wprowadza autorskie rozwiązania dydaktyczne i metodyczne; współpracuje z otoczeniem społeczno-gospodarczym, w tym w szczególności z pracodawcami; dba o swój rozwój zawodowy.

https://www.frse.org.pl/zawodowiec-roku-2022

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information