Jubileuszowy Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Połańcu rozstrzygnięty!

Zachęcam do zapoznania się z relacją z Turnieju Szachowego o Puchar Dyrektora Szkoły, który zorganizowany został z okazji 50-lecia Zespołu Szkół im. Oddziału Partyzanckiego AK "Jędrusie w Połańcu, jednocześnie gratulując najlepszym i dziękując wszystkim uczestnikom za wspaniałą atmosferę.
 
Turniej nie byłby tak udany, gdyby nie wsparcie, którego udzielili mi Dorota Wysocka (zastępca dyrektora ZS w Połańcu), Bank Spółdzielczy w Staszowie i niezawodny Portal Informacyjny - polaniec.com.pl.
 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information