Akcja Sprzątania Świata w Zespole Szkół w Połańcu

15 września 2023 roku uczniowie z klas I "D" i II "D" naszego technikum (z kierunku ochrona środowiska) wybrali  się na kilkugodzinne sprzątanie miasta Połaniec. Akcja zorganizowana została z okazji obchodzonego 16 września Światowego Dnia Sprzątania Świata. Naszymi opiekunami były Panie Justyna JaneczekJustyna De Luca. Uczniowie zostali podzieleni na kilka grup. Każda z grup miała przydzielone zadanie: zbieranie szkła, plastiku, papieru i odpadów mieszanych. W czasie sprzątania nie obyło się bez przerwy dla sprzątających uczniów. Znalazł się czas na odpoczynek w parku i zebranie sił do dalszych porządków. Posegregowane odpady trafiły do odpowiednich pojemników. Uczniowie naszej szkoły świetnie poradzili sobie z tym zadaniem.

Karolina Smakowska (1"D"T) 

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information