Relacja z wycieczki do Arboretum w Bolestraszycach

18 września 2023 r. uczniowie klas: I"b"LO, I"bd"T, II"b"LO oraz II"bd"T udali się na wycieczkę do Arboretum w Bolestraszycach, gdzie pod opieką Pań Małgorzaty Jaguś, Doroty Płacheckiej oraz Agnieszki Kusal mogli obejrzeć rozmaite rośliny znajdujące się w tym miejscu.

 

Przewodnik opowiedział im historię tego pięknego miejsca, z pewnością wartego odwiedzenia. Następnie uczestnicy wycieczki udali się na odpoczynek oraz obiad do galerii w Przemyślu. Wycieczkowicze, zadowoleni po odpoczynku, wyruszyli na ostatnią część wycieczki, a mianowicie  zwiedzili piękne miasto, jakim jest Przemyśl. Razem z przewodnikiem spacerowali, poznając przy okazji historię tego grodu.

Gdy wycieczka dobiegła końca, zmęczeni ale i zadowoleni wróciliśmy do Połańca. Dobre humory nie opuszczały nas przez całą drogę. Bardzo dziękujemy opiekunom za zorganizowanie wspaniałego wyjazdu :).

Victoria Nowak (kl. II„B”LO)

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information