INOVA CROATIA i nasi ELEKTRONICY

W dniach 26-29.09.2023  ELEKTRONICY z VAD (Paweł, Bartek, Konrad, Kuba) będą reprezentować naszą szkołę i Polskę w Zagrzebiu w trakcie INOVA CROATIA (47 międzynarodowy salon innowacji) 

  Już dziś, jesteśmy dumni z EDUwyprawy naszych uczniów i trzymamy kciuki za ich udany start i rywalizację z najlepszymi młodymi innowatorami z całego świata. Udział w INOVA CROATIA jest realizacją planu stypendialnego ENEA "AKADEMIA TALENTÓW".

Ot, takie mamy pomysły na EDUpodroże (małe i duże),... tym razem BARDZO DUŻA (z uwagi na światową rangę wydarzenia).

Czekamy na dobre wieści z Chorwacji! 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information