To był wspaniały dzień! Tak świętowaliśmy 50-lecie istnienia naszej szkoły...

29 września 2023 r. zapisze się w historii naszej szkoły złotymi zgłoskami. Tego dnia świętowaliśmy finał obchodów Jubileuszu 50-Lecia Zespołu Szkół w Połańcu. Uroczystości rozpoczęły się od mszy świętej, był też przemarsz społeczności szkolnej ulicami Połańca, następnie okolicznościowa akademia, zwiedzanie placówki i niekończące się rozmowy z naszymi gośćmi i absolwentami. Finał w postaci wspaniałego Balu Absolwenta w Pałacu w Konarach na zawsze pozostanie w pamięci jego uczestników. Szczegółowa relacja z Jubileuszu pojawi się wkrótce, a już teraz zapraszamy Państwa do obejrzenia okolicznościowego filmu opublikowanego przez lokalne media. 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information