Olimpiada Wiedzy Technicznej - Inżynieria w Elektroenergetyce

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w Olimpiadzie Wiedzy Technicznej - Inżynieria w Elektroenergetyce.
Zawody I stopnia (szkolne) OWT-IWE odbywają się w szkołach 20 października 2023r. 
Każdy uczestnik olimpiady powinien założyć konto (zarejestrować się) na platformie internetowej umieszczonej pod adresem  https://owt.enot.pl  Rejestracji można dokonać do 17 październikaDodatkowych informacji udziela p. Beata Zyngier
 
Aby zalogować się do Platformy użytkownik powinien wykonać następujące czynności:  1.Wejść na stronę internetową Olimpiady - przycisk „Platforma konkursowa”. 2. Z menu głównego Platformy wybrać opcję  „Logowanie”.   3.Następnie wprowadzić swój adres e-mail i własne  hasło i potwierdzić przyciskiem „ZALOGUJ”
 
UWAGA! Podczas logowania należy wykonać dodatkowe czynności: zatwierdzić m.in: Regulamin Platformy oraz  Politykę Prywatności. Po zatwierdzeniu zgód należy kliknąć przycisk „Aktywuj konto”

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information