Szkolne Koło SEP - informacja o stypendiach

Stowarzyszenie Elektryków Polskich istnieje od 1919 roku jest dobrowolnym zrzeszeniem inżynierów i techników elektryków, jako pozarządowa organizacja twórcza o charakterze naukowo – technicznym:

- rozwija naukę i technikę, popularyzując wiedzę, kulturę techniczną i ekologiczną oraz etykę zawodową.
- podnosi kwalifikacje zawodowe członków.

Szkolne Koło SEP w Zespole Szkół w Połańcu działa od 2018 roku. Obecnie zrzesza 60 członków. Co rocznie z ramienia Oddziału Tarnobrzeskiego SEP za bardzo dobre wyniki w nauce przyznawane są nagrody i stypendia dla naszych uczniów.  

W tym roku za bardzo dobre wyniki w nauce przyznano nagrodę uczniowi klasy III a TE Bartoszowi Myśliwcowi oraz ufundowano stypendium dla ucznia III a TE Wiktora Kulińskiego.  

Szkolne Koło SEP dziękuje za wszystkie działania wspierające naszych uczniów Pani Prezes mgr inż. Józefie Okładło wraz z Zarządem Oddziału Tarnobrzeskiego Stowarzyszenia Elektryków Polskich.

Prezes Szkolnego Koła SEP
     Zbigniew Brzeski

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information