Lekcja anatomii w naszej szkole

20 października 2023 roku uczniowie klas II B liceum o profilu biologiczno-chemicznym oraz II D technikum o profilu technik ochrony środowiska pod okiem Pani Małgorzaty Jaguś wzięli udział w lekcji anatomii.

 

Uczniowie mieli możliwość samodzielnie preparować płuca i serce świni. Dokładnie poznali budowę oraz funkcje każdego z tych narządów. Nietypowa lekcja okazała się być bardzo interesująca, pozwoliła uczniom lepiej zapamiętać i usystematyzować wiedzę zdobytą na zajęciach teoretycznych.

Ola Kuraś

(klasa II "B" LO)

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information