Zapraszamy do udziału w konkursach zorganizowanych z okazji Międzynarodowego Dnia Języków Obcych

Jak powszechnie wiadomo, znajomość języka obcego pomaga w odniesieniu sukcesu zawodowego i przyczynia się do rozwoju osobistego.

W Zespole Szkół doceniamy to, jakie znaczenie języki obce odgrywają w naszym życiu. Udowadniamy to codziennie podczas lekcji, jak również rokrocznie organizując obchody Międzynarodowego Dnia Języków Obcych. W tym roku odbędzie się konkurs wiedzy o Londynie. Każdy uczeń, który chce wziąć udział w konkursie, proszony jest o zgłoszenie się do nauczyciela języka obcego. Potrzebne materiały można znaleźć klikając w ten link.

Organizujemy również konkurs na najciekawszy kolaż na jeden z podanych tematów: 1. Londyn, 2. Berlin, 3. Moskwa. Termin przygotowania kolażu to 30 października 2023 r.

Dodatkowe informacje można uzyskać u nauczycieli języków obcych.

Nauczyciele języków obcych w ZS w Połańcu

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information