WYCIECZKA na 3 PIĄTKI za 3 PIĄTKI, czyli EDUwyprawa ELEKTRONIKÓW I ELEKTRYKÓW

„Ten, kto żyje, widzi dużo. Ten, kto podróżuje, widzi więcej“

Pierwsza piątka: 1. lot samolotem nad „postrzępionym” wybrzeżem Adriatyku; 2. spacer na wzgórze Marjan w Spilcie (cudowna panorama) 3.wieczorny „dżir” po rivie (tylko my wiemy o co chodzi); 4. sprawdzenie czy smoki parkują tam,... gdzie rok temu - Oj! Tak, bez zmian :) 5. sekretne miejsca Pałacu Dioklecjana

Druga piątka: 1. super komfortowy i szybki katamaran na Hvar; 2. „ciapu - ciapu” w ciepłym Jadranie i zalany wodą Stari Grad; 3. taxi z rajdowcem do stolicy wyspy; 4.kolejny ”dżir” - riva w Hvarze; 5. romantyczny zachód słońca na promie do Splitu

Trzecia piątka: 1. samodzielnie przygotowana pizza (dużo pizz); 2. aleja olimpijczyków i marina w Splicie; 3. niesamowity Trogir (100% UNESCEO, tak jak Split); 4. wyspa Ciovo i mural Hajduka Split; 5. dużo, bardzo dużo motywacji i nauki: jak zorganizować każdy wyjazd samemu, jak przygotować się do podróży, jak najlepiej zrealizować podróż,... itd i najważniejsze: jak zacząć MARZYĆ i REALIZOWAĆ swoje PASJE!

A to wszystko za TRZY PIĄTKI, czyli 555 PLNów (3 dni i super spanko w samym centrum Splitu, 2x samolot, 1x wodolot, 1xprom, 1x taxi, 4x autobus, bus POL- KRK- POL, bardzo dobre ubezpieczenie oraz ACH i OCH - te znakomite, samodzielnie robione pizze, itd.)

W 100% zgadzamy się z Henry Millerem, że: „Cel podróży to nie miejsce do którego zmierzasz, a nowa perspektywa z jaką patrzysz na świat“

I tak realizując swoje marzenia, patrzą na świat uczestnicy naszych EDUwypraw - od zawsze: wszystko sami (od pomysłu, programu, rezerwacji, realizacji, po marzenia o kolejnych EDUwyprawach).

„Turyści nie wiedzą, gdzie byli; podróżujący nie wiedzą, dokąd zmierzają” - Paul Theroux

„Czary-mary” za maturkę z polskiego zrobione - Hanibal Lucic dał znak, że będzie OK! W ubiegłym roku, zadziałało :)

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information