Konkursy z okazji Międzynarodowego Dnia Języków Obcych rozstrzygnięte

W Zespole Szkół, jak co roku, obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Języków Obcych. Nauczyciele języka angielskiego, niemieckiego i rosyjskiego zorganizowali konkurs wiedzy o Londynie, konkurs na najciekawszy kolaż na temat Londynu, Berlina i Moskwy, jak również quizy językowe.

Zwyciężczynią konkursu wiedzy o Londynie została Monika Studnicka z kl. I A LO.

Autorkami naciekawszego kolażu i zdobywcami I miejsca w tym konkursie są: Julia Żugaj i Amelia Bania z kl. II A LO, II miejsce zdobyły Daria Dziarmakowska i Emilia Skowron z kl. II A LO, III miejsce: Katarzyna Kosowicz i Amelia Kula z kl. I B LO.

Jury przyznało również wyróżnienia w tym konkursie dla następujących uczniów: Alicja Miklewicz, Adam Maćkowiak, Mikołaj Śmist, Jakub Żyła, Nina Kolera, Weronika Gawełek.

Wszystkim wyróżnionym uczniom gratulujemy.

Nagrody rzeczowe dla uczniów ufundowało wydawnictwo Macmillan Polska.

Nauczyciele języków obcych w ZS w Połańcu

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information