Festiwal Nauki KATOWICE - nauka jest bliżej i NASI ELEKTRONICY w WIELKIM FINALE

PIOTR SEREMAK i PAWEŁ KOMASARA (IVA ELEKTRONIK) będą reprezentowali nasze TECHNIKUM w WIELKIM OGÓLNOPOLSKIM FINALE Konkursu Wynalazków w trakcie OFF SCIENE FESTIVAL  w dniach 9-11.grudnia 2023.

Ideą największego wydarzenia popularyzującego naukę w Polsce jest rozbudzanie naukowej ciekawości uczestników tego wyjątkowego festiwalu, bez względu na wiek i zainteresowania. Podczas edycji 2022 Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE zorganizowanych zostało 79 wydarzeń i 199 stanowisk pokazowych oraz udostępniono przestrzeń dla ponad 1400 wystawców. SPODEK i MCK odwiedziło ponad 35 000 uczestników (brali udział w pokazach, eksperymentach, prezentacjach czy dyskusjach). 

 Czy wiesz, że…? Gośćmi ŚFN KATOWICE byli m.in.: astronautka NASA Nicole Stott, noblista Johannes Georg Bednorz,...

W tym  roku zapowiada się jeszcze lepiej, bo KATOWICE zostały ogłoszone EUROPEJSKĄ STOLICA NAUKI 2024

 Młodzi ELEKTRONICY z IA TE w dniu 11 grudnia odwiedzą katowicki SPODEK i wezmą udział w wielu pokazach i eksperymentach. Wyjazd jest realizacją nagrody w konkursie ENEA (4000 PLN) którą 2 Eryków, Igor i Max, postanowili przeznaczyć na EDUfrajdę dla całej klasy (sfinansowanie kosztów przejazdu). SUPER!  

Uczestnictwo w takich wydarzeniach i poszukiwanie własnej ISKIERKI INNOWACJI to najlepsza droga, do PRZYSZŁYCH SUKCESÓW kolejnych ROCZNIKÓW naszych uczniów!

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information