Dobre wyniki naszych tenisistów stołowych

10 listopada 2023 r. w Hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Staszowie odbył się Turniej Tenisa Stołowego z Okazji Święta Odzyskania Niepodległości. Naszą szkołę w kategorii open reprezentowali Oskar Sojka z klasy III a TE oraz Kacper Rokita z klasy IV bd TE. Po zaciętych i stojących na bardzo wysokim poziomie pojedynkach Oskar zajął 3. miejsce, a Kacper 5. miejsce. Gratulujemy i życzymy sukcesów w Mistrzostwach Powiatu i Województwa.

Krzysztof Kazberuk

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information