MM & UĆ, czyli MAGIA MIASTA na 2 litery (UĆ) + GIGanCIKI na GiGanCiE w PGE :)

Sprawdzony przepis na udaną wycieczkę dla ELEKTRONIKów:
90 % TECHNIKI (w tym dużo "o prądach") + trochę SPORTU + ciekawostki z wielu dziedzin (tym razem biologia + j. polski) + bardzo dużo ZABAWY i INTEGRACJA, czyli bez zmian, jak od bardzo wielu lat: FUN & EDUCATION
SUNTAGO - technicznie, od dołu i duże „ciapu - ciapu” nie tylko na fali;  kilka romantycznych chwil (no prawie) w Arkadii; ładna katedra i dżemik w Łowiczu; to co lubimy najbardziej: CENTRUM NAUKI i TECHNIKI EC1 i dużo zwierzątek w ORIENTARIUM; muraLOVE "czelendże" i coś ponad program - czyli 100% WIDZEWa ŁÓDŹ a na koniec dnia: bardzo już świąteczna Piotrkowska i uroczy Pasaż Róży i szybki „szoping” w MANUFAKTURZE; energetyczne zabawy: PGE GIGANTY MOCY w Bełchatowie i wielka dziura w ziemi (kopalnia węgla brunatnego) i SKRA - SKRA BEŁCHATÓW a na koniec dworek Mikołaja Reja w Nagłowicach,... nie było Go w domu, ale to prawdopodobnie Jego córki rzucały w nas śnieżkami,... hihi ????

HITy wyjazdu - własnoręcznie robiony przez chłopaków: makaron z sosem serowym i chóralne śpiewy w autokarze :)

Dlaczego MY? bo minister edukacji postanowił „wyróżnić TECHNIKUM w Zespole Szkól w Połańcu za specjalne osiągnięcia w obszarze oświaty i wychowania  (a chyba mamy w tym swój mały udział) i za to dostaliśmy 15000 PLNów :),... nikt nie powinien mieć wątpliwości - tylko w ostatnich kilku tygodniach: sukcesy rangi światowej (Chiny - Makao; NORTON  UNIVERSITY - Kambodża), europejskiej (INOVA CROATIA - Zagrzeb), ogólnopolskiej (olimpiady i konkursy szczebla centralnego :),... innych nawet nie wliczamy! 

Dlaczego robimy to zawsze sami? bo potrafimy, bo nas to nakręca do systematycznego rozwoju, bo nie lubimy "chodzić na łatwiznę", bo chcemy się uczyć a nauka w fajnych "klimatach" jest niezwykle skuteczna i po prostu bardzo cieszy, bo jest taniej,... dużo taniej i mamy z tego bardzo dużo FRAJDY!

Dziękujemy bardzo SUPER EKIPIE z Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego
(w szczególności Pani Marzence i Pani Justynce) 
Bo SZKOŁA jest FAJNA, bardzo FAJNA!   b&m

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information