Dobry wynik naszych koszykarzy

20 listopada 2023 r. w Liceum Ogólnokształcącym w Staszowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce 3x3 chłopców. Turniej adresowany był do uczniów z rocznika 2006 i młodszych. Reprezentacja naszej szkoły zdobyła II miejsce, wygrywając z ZS Staszów 12:5 i ZSE Staszów 13:3 oraz ulegając LO Staszów 5:7. Zespół Szkół w Połańcu reprezentowali: Albert Macias (IIaT), Kacper Maćkowski (IIaT), Mikołaj Potyrało (IIaT), Dawid Majczak (IIb/dT).

Opiekun drużyny: Krzysztof Kazberuk

 

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information