Udany wyjazd do Rzeszowa

29 listopada 2023 r. klasy II „a” LO i II" bd" T udały się na wycieczkę do Rzeszowa. Po bezpiecznej podróży w pięknej zimowej scenerii rozpoczęliśmy część edukacyjną wycieczki w Podkarpackim Centrum Nauki „Łukasiewicz” w Jasionce. Mieliśmy okazję poszerzyć swoją wiedzę w dziedzinie fizyki, biologii, chemii, kosmonautyki, robotyki, informatyki, a także telekomunikacji. Mogliśmy do woli eksperymentować, testować, pytać, doświadczać i rozwijać nasze naukowe zainteresowania. Następnie udaliśmy się do parku trampolin FlyPark, gdzie czekała nas część rozrywkowa. Po sprawnie przeprowadzonej rozgrzewce mogliśmy przejść do strefy z trampolinami i rozpocząć wspaniałą, jednakże wyczerpującą zabawę. Ostatnim punktem wycieczki był postój na posiłek, który pozwolił uczestnikom na zregenerowanie sił. Droga powrotna minęła bezproblemowo. Po intensywnie spędzonym dniu wróciliśmy zmęczeni, lecz w dobrym nastroju. Za zorganizowanie wycieczki i zapewnienie nam opieki serdecznie dziękujemy Pani Justynie De Luce, Pani Justynie Janeczek, Pani Beacie Kubik oraz Pani Paulinie Gozdek-Zalaś.

Magdalena Ambroży (2 „a” LO)

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information