SUKCES ELEKTRONIKÓW NA FESTIWALU WYNALAZKÓW GARAŻOWYCH

Super Eduweekend w Katowicach,... Piotrek SEREMAK i Paweł KOMASARA
w wielkim finale Off Sciene Festival
 
(tylko 6 prac z całej Polski a wśród nich super ELEKTRONICY z Połańca,... jestem z Was bardzo dumny)
a to wszystko na inauguracji: Katowice Europejska Stolica Nauki 2024.
 
 
 
 Wiele dodatkowych atrakcji: super koncert KatoPOLIS w Spodku, fantastyczny Laser Show studentów z Uniwersytetu z Lund i przede wszystkim bardzo miłe spotkania z osobami dla których skuteczna edukacja od zawsze była ważna :)
 
AHA,... "namierzyliśmy" BEBOKA (kto wie - kto to?)

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information