Udział naszych uczniów w olimpiadzie historycznej

12 grudnia 2023 r.  odbyły się zawody międzyszkolne XVII Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej im. mjr. Marka Gajewskiego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768–1864. Od Konfederacji Barskiej do Powstania Styczniowego. Za Wolność Waszą i naszą". Naszą szkołę reprezentowali: Szymon Kiełb (I AC LO), Piotr Rogala (I AC LO), Adam Maćkowiak (II A LO), Michał Miklewicz (III AC LO), Tomasz Stępień (IV A T). Czekamy na wyniki i trzymamy kciuki.

Iwona Czosnek 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information