Wicemistrzostwo powiatu dla koszykarzy z Zespołu Szkół w Połańcu

30 listopada 2023 r. w hali Zespołu Szkół w Połańcu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Koszykówce Chłopców Szkół Ponadpodstawowych. Nasza drużyna wygrała z reprezentacjami ZSE Staszów (19:1) oraz ZS Staszów (22:4). Niestety, w finale rozgrywek zagraliśmy słabszy mecz, w wyniku czego ulegliśmy LO Staszów (15:19).

Naszą szkołę reprezentowali: Kacper Maćkowski, Albert Macias, Mikołaj Potyrało (klasa II a TE), Dawid Majczak, Kevin  Gozdek (II b/d TE), Wiktor Lesiak, Hubert Skuta, Filip Kula, Bartosz Szucki, Hubert Macias (IV a TE), Jakub Kaczmarski, Igor Cebula, Bartłomiej Taras (V a/d TE).

Trener drużyny: Krzysztof Kazberuk 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information