Sztafetowe biegi rozstawne „Vena Sport”

Sztafetowe biegi rozstawne „Vena Sport”

20 maja 2015 roku na stadionie lekkoatletycznym w Strawczynie odbyły się zawody wojewódzkie w sztafetowych biegach rozstawnych „Vena Sport”. Zawody rozegrano w dwóch konkurencjach: sztafeta 4x100m oraz sztafeta szwedzka 100x200x300x400m.

W sztafecie 4x100m II miejsce wywalczyła reprezentacja chłopców w której biegli: Patryk Bańkowski Ib TE, Tomasz Ziarno Ia TE, Kamil Durda Ia LO, Jakub Wątroba Ib TE. Na trzecim miejscu ukończyły bieg dziewczęta, niestety po wnikliwej analizie sędziów drużyna została zdyskwalifikowana za przekroczenie strefy zmian. W drużynie biegły: Anna Gad, Eulalia Pluta, Marcelina Czechowska i Izabela Oleś wszystkie IIb LO.

 

W sztafecie szwedzkiej chłopcy uplasowali się na miejscu III, a dziewczęta na IV miejscu. W sztafetach biegli: chłopcy - Wiktor Walenciak Id TE, Sebastian Szydłowski IVa TE, Eryk Ragan Ic TE, Paweł Sitak IIb TE, Wojciech Taras Ic TE dziewczęta: Urszula Kajtek Ic TE, Sylwia Walenciak Ia LO, Angelika Szkolak III ZSZ, Anna Pluta IIIb LO, Julia Cichoń Ib LO.

Opiekunami drużyn byli Dorota Wysocka i Krzysztof Kazberuk.
Nauczyciele wychowania fizycznego

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information