Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

 

16.04.2015r w roku w Klasztorze „Pustelni Złotego Lasu" w Rytwianach odbyły się Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych i Drużynowych Biegach Przełajowych. Dziewczęta z naszej szkoły zdobyły VI miejsce w składzie: Angelika Szkolak III ZSZ, Izabela Oleś II b LO, Anna Gad II b LO, Julia Cichoń I b LO, Gabriela Chajska I b LO, Urszula Kajtek Id T , Sylwia Walenciak I a LO.  Chłopcom tym razem zajęli IX miejsce. Chłopcy biegli w składzie : Tomek Kuraś IV c TE, Kamil Leżoń I a LO, Kamil Durda I a LO, Łukasz Domagała I d TE, Wiktor Walenciak I d TE, Jakub Wątroba I b TE, Łukasz Bator I b LO, Przemysław Gawroński I a LO, Karol Skrzypek I a TE i Paweł  Switek II b TE.
Opiekunami drużyn byli: Urszula Górska i Krzysztof Kazberuk

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information